valud munades,probleemid spermaga 09.06.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist .
Olen 30-tes mees,mul on sellised probleemid juba mitu aastat:
* pidevad valud munades(enne purset on õrn valu ,peale purset ulga tugevam.Kui on üleväsimus siis on ka tutugevalt tunda.)
*seemne purske ajal ronivad munad täiesti suguti peale,mis pärast alla vajuvad.(sellega kaasneb ka valulikkus)
*sperma haiseb vastikult ja munade higistamisel eraldub vastikut haisu(naine käis suguhaiguste arsti juures, midagi ei tuvastatud.Peale lõpetamist naise sisse valutab tal tihti kõht.)
*mul on tihti kõht lahti ja pidevalt eralduvad gaasid,alaseljas on ka tihti valud
*valud on ka kusepõie ümbruses.(kui kusepõis on täis on ka valud suuremad.Üritan tihedamini urineerimas käia

Sooviks teada ,mis võib ollaprobleemiks ning mis arstiga ja kuidas pean alustama uuringuid.
Ette tänades Rein Tallinnast

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mehed on tõesti vastupidavad...
Kõik kaebused, välja arvatud kõhugaasid, viitavad sugutrakti kroonilisele põletikule e prostatiidile, millel suure tõenäosusega ka mikroobne, mitte ilmtingimata suguguhaiguse, komponet juures. Soovitan tulla uuringutele Meestekliinikusse.
Edu soovides
Margus Punab