andropenis 15.05.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Hakkasin kasutama andropenist 8 päeva tagasi. Tegin nagu juhendis kirjas oli. Kuuendal päeval kadus suguti tundlikkus. Ise arvan , et suguti võis venitamise käigus kuidagi kannatada saada. Käisin täna ühe seksoloogi visiidil. Tema uskus, et probleem asub kahe kõrva vahel. Kirjutas mulle cialise tablette mis pidid andma kiire efekti. Kahjuks ei näe ma peale selle tableti võtmist mingisugust effekti. Kelle poole ma peaksin oma murega pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lõpetage lihtsalt see peenise venitamine ära ja elage normaalset edu. Kui muutus on tõesti tingitud aparaadist, siis probleem kaob vast paari nädala jooksul. Usun, et aeg on siin parem arstirohi kui miski muu.
Edu
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Põletiku-ja ärritusvastane kreem

Tere!

Kasutan Andropenis venitusaparaati. Probleemiks on haavandid ja võimalik kerge põletik peenisepea serva taga. Millist kreemi võiksin kasutada ärrituse ja põletiku vähendamiseks? Kas ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Soovitan pöörduda aparaadi müünud institutsiooni poole. Omalt poolt soovitan venitamine ära lõpetada - siis kaovad ka probleemid.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: