impotentsuse probleem 14.05.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!mul on probleem selles ,et peenis ei erekteeru piisavalt juba üle poole aasta ja tänu sellele suguelu ka puudub,olgugi et mul on nagu sexi isu aga ma tean et naisterahva juures ei tule sellest midagi välja.Isegi olen proovinud üksi olles pornot vaadata aga vähe on sellestki tulu ja olen proovinud mingeid nagu viagra sarnast asja(HOT)tulutu asi.Ma miskipärast ka ei usuks, et 23.a noormehel selline probleem võib tuleneda suitsetamisest. Veel on mingi naha lööve kubemel juba pikka aega(sügeleb ajab valget nahka nagu kõõm v sarnast).mure on tegelikult suur,tahaks uuesti inimese moodi elama hakata mitte naisterahvaste eest põgeneda!!!äkki saab keegi aidata??Ette tänades!!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aidata saavad teid meestearstid. Seega jalad kõhualt välja ja kiiresti vastuvõtule. Kontakti leiate kodulehel www.meeste.kliinik.ee
Kubeme seenpõletik on imotentusest eraldiseisev haigus, kuid ka seda saab kenasti ravida.
Edu soovides
Margus Punab