natuke teemast mööda küsimus 16.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on selline küsimus-kas meestearst on sama mis seksuoloog? Kas te oskaksite öelda kus võtavad Tallinas seksuoloogid vastu? Kas ainult erakliinikutes (kui palju visiit maksab)? Oleksin äärmiselt tänulik kui oskaksite vastata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearst ei ole seksoloog, kuigi tegeleb paljuski samade probleemidega. Seksoloogid on traditsiooniliselt psühholoogia/psühhiaatria alase ettevalmistusega. Meestearst seondab keha ja vaimu.

Seksolooge võite leida Tallinnas Arstlikust Perenõuandlast.

Edu soovides

Margus Punab