ennem 04.05.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on nimelt selline probleem. ise olen 20 aastane ja kui naisele sisse lükasin on mul juba pauk lahti kolmanda lüke pealt. on mingeid ravimeid või mingit sugust asja mis teeb asja õigeks. täname

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti saab teid aidata! Soovitan külastada meestearsti. Raviviisidest saate täpsemalt lugeda samal teemal antud paljudest varasematest vastustest.
Edu soovides
Margus Punab