46 eluaasta ??? 10.03.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

1. Kui ikka hakkab " HÄDA ", siis tuleb operatiivselt WC leida.
2. Newtoni 8. seadus - "Viimane tilk jääb alati püksi" - see tilk muutub üha
suuremaks .....
3. Mis oleks kõige kättesaadavam potensiravim - see huvitus ja ka toimimine
hakkab muret tekitama.

Ise muidugi loodan, et kõigele on mingi ühtne lahendus....

Ette tänades,

Jaan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline keskikka jõudev/jõudnud mees. Probleemid ilmselt omavahel seotud ja kõigele on kindlasti ka lahendus olemas. Põhiliseks kurja juureks ilmselt eesnäärme põletik. Tulge vastuvõtule!
edu soovides
Margus Punab