Mitmed probleemid 11.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

probleemid on järgmised:

seksuaalse erutuse ajal hakkab mul peenisest erituma läbipaistvat lima ja minu tagasihoidliku hinnangu põhjal mitte vähe. Mis võib olla selle põhjuseks?

Samuti esineb mul pärast urineerimist järeltilkumist. Mõnikord, eriti siis, kui mitu korda järjest vahekorras oldud, hakkab valutama munandite ja päraku vaheline piirkond. Kas tegemist võib olla eesnäärmepõletikuga või mingi muu haigusega? Vanust on 27 eluaastat.

Ette tänades,

Eric

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan tulla vastuvõtule ja välistada eesnäärme põletik. Kõik kirjeldatud nähud võivad olla ka normaalsed füsioloogilised eripärad. Koos esinedes on aga lugu kahtlane.

Edu soovides

Margus Punab