probleem alakõhus 26.02.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mure selline et üleöö tekkis kõhu ja peenise kokkupuute kohal vasakul pool suurenemine ehk siis n.ö. peenis ei asu mitte keskel vaid veidi n.ö. paremal. On nii nähtav kui ka tuntav mügarik, kuid mingeid kõvu tükke vms. ei ole.
Urineerimisel ega voodis mingeid proleeme ei esine, valusid ei ole.
Vahel küll väljub koos uriiniga ka mingit eritist, kuid see on olnud ka varem ja olen ka Teie vastuvõtul käinud mõned aastad tagasi ja seekord te seda probleemiks ei pidanud.
Kas sellise murega peaks Teie vastuvõtule tulema või siis kuskile mujale?
Olen 33 aastane.

Lugupidamisega,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga segane lugu. Kõige esmalt pakuks ikkagi songa võimalust. Ilma läbivaatuseta on tarka nõu anda väga raske. Soovitan esmalt külastada oma perearsti. Muidugi võite tulla ka minu vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab