kubeme sügelemine 24.01.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

kestnud se jama juba 4 aastat peaaegu olen käinud naha ,meeste ja perearsti juures aga pole abi saand kõik arvasid et tegu seentega olen saand erinevaid kreeme ja tablette pole aidand nagu torkimine ja sögelemine siis ajasin karvad maha ja see aitas sest karva otsad torkisid vist peale ajamist kadus see sügelemine ka ära aga karvad ju kasvavad kiiresti ja nüüd kui iga päev ei aja siis torgivad veel rohkem ja teravamalt nahk oleks seal nagu ülitundlik tegelt pole see ju normaalne tehtud erinevaid proove ja põletikke pole ja seeni ka mitte kuidas seda tundlikkust vähendada sest arstidest pole suurt abi olnud tean nüüd et tegu oli karvade torkimisega aga ei saa ju koguaeg ajada neid töö juba selline ehk mingit ravi sellele ülitundlikule nahale oskat ehk aidata .ja see algas siis kui korra 4aast eest raseerisin ennast peale seda hakkas sügelema ja on jäänudki peale seda pole 4 aastat ajanud karvad olid kuskil 3kuni4 senti pikasd juba aga torkisid ja sügelesid ikka eriti munandid kuna muna rebud liikusid kotis edasi tagasi siis liikus ka nahk keha ligi jasiis jälle kehast eemale ja nii see kestnud ehk teate lahendust

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks siin ma tarka nõu tõesti anda ei oska. Usun, et peate otsima tarka nahaarsti, kel vastavate raseerimisjärgsete muregega kindlasti suuremad kogemused kui meestearstidel. Usun, et ka naiste internetifoorumeid külastades võite sadu samalaadseid muresid kohata ja ehk leiab sealt ka mõne targa ja toimiva soovituse.
Edu soovides
Margus Punab