kaldu peenis 11.01.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

soovitasite siin ühele alustada ravi tablettidega. mis tablettidega on tegu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saan kaude aru, et tegemist kõvera peenisega. Enamikel juhtudel selgub, et tegemist on täiesti normaalse normi piiresse jääva anatoomilise iseärasusega, mis tegelikult ravi ei vaja. Kaude mingit ravi määramist olla ei saa. Samuti saame interneti teel soovitada vaid mitteretseptiravimeid. Juhul kui probleem ikka olemas, soovitan alustada kas meestearsti või noorukite nõustaja visiidist.
Edu soovides
Margus Punab