Päraku probleemid 26.12.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,probleem siis enda arvates t6sine,paar nädalat tagasi avastasin et tuleb mingit eritist pärakust,algul arvasin et lihtsalt h66runud ja läheb yle ja nagu läkski nädal umbes oli k6ik korras aga siis nagu jälle hakkas mingit eritist tulema ja uurimise käigus avastasin mingisuguse l6he ylevalpool pärakut,mis ehmatas päris ära ja tegi väga murelikuks,paluks abi et mida ette v6tta ja kuhu p66rduda ja mis oleks ravi ja lahendus,olen ise vägagi kindel et tegu on päraku-uurisega.
Väga sooviks siis teada kuhu arsti juurde p66rduda ja kui ohtlik ja kaua ravimine aega v6tab.

Aitähh!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks siin meestearst aidata ei oska. Soovitan alustada oma perarstist, kes saab kohe alustada raviga ja vajadusel suunab teid kirurgi või proktoloogi juurde.
Edu soovides
Margus Punab