ülierutus 14.10.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,

Probleem siis selles, et erutun väga kergesti. Ja selle tulemusena toimub seemnepurse juba eelmängu ajal. Suguühteni põhimõtteliselt jõuda ei ole võimalik. Kas peaksin tulema eravisiidile?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kas era või tavavisiidile on juba teie valik. Kindlasti on võimalik teid aidata.
Samal teemal olen varem palju vastanud - lugege varasemaid vastuseid.
Edu soovides
Margus Punab