eesnääre ja anaalseks. 16.08.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

kuidas mõjutab eesnääret homoseksuaalne kontakt eesnäärme põletiku korral ja kui eesnääre on hakanud peale seda rohkem häda tegema mida teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma kaitsevahendita anaalseks on üheks kõige olulisemaks eesnäärme- ja ka eesnaha põletiku riskiteguriks. Kui vaevused peale sellist seksuaalkontakti tekkisid või süvenesid, siis suure tõenäosusega olete oma kusetrakti juurde saanud mõne soolemikroobide hulka kuuluva, kuid kusetraktis haigustekitajana toimiva mikroobi. Soovitan soojalt võimalikult kiiresti meestearsti külastada. Kohe esimesel visiidil saab teha mikroobide uuringu kusitist ja alustada ravi. Enne visiiti tasub tutvuda lisainfoga aadressil www.meeste.kliinik.ee

Edu soovides
Margus Punab