mure 06.08.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

30 a mees, abielus 5 aastat ja viimasel ajal on väga tihti probleeme vahekorraga hakkama saada, tekib küll errektsioon kuid tihti kaob kohe ja rohkem saada enam ei õnnestugi, või siis tekib varajane seemnepurse nt. tehes naisele suuseksi ja naise lõppu jõudes tõimus ka seemnepurse, iseenesest ju nagu muinasjutus ühine orgasm.......See kõik on viinud suhte suhteliselt kriitilisse punkti, et enam ei ole isegi mingit isu , isegi mitte kõige väiksemat.Arvestades seda, et selle nimel ma elasingi , alustasin seksuaalelu suhteliselt vara a 14 aastaselt ja on olnud väga aktiivne, naine arvaski et see on karistus mu liiderliku mineviku eest. Mäletan ka et on ka varem juhtunud ebaõnnestumisi, kuid kellel ei oleks. 2 aastat tagasi olin deppressioonis ja ei saanud hakkama siis aitas antidepressandi kuur kõik korda , kuid praegu ei ole sellist tunnetki, et oleks deprekas, kõik on isegi väga korras.Praeguseks vist on juba tekkinud hirm järgmise vahekorra ees. Lugesin siin et kellegil sama asi aga onaneerides kõik korras,proovisin siis ka mõned korrad kõik korras errektsioon kestab ilusti ja seemnepurskeni läheb aega 20-30 minutit.Seda ka ei saa süüks panna , et naine kole , naine väga ilus teeb kindlasti paljudele 18 aastastelegi silmad ette.Ühesõnaga olen suht surnud ringis ja oma jõududega suht keeruline välja saada, äkki oskate aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline probleem. Keha vananeb tasahilju, vajalik veidi enam füüsilist ja ka vaimset stimulatsiooni. Ebaõnnestumisest tingitud psühholoogiline stress, vahel ka alateadlik, tekitab suletud ringi.
Usun, et teid saab edukalt aidata. Ühelt poolt tasuks ehk tormilisest noorusest tingitud probleemide välistamiseks ära teha eesnäärme uuringud. Teisalt saab tablettraviga tagada seksuaalelu problemideta kulgemise, mis ravib tekkinud ebakindluse. Samuti aitab tablettravikuur paremini läbi loputada ja treenida ka peenise veresooni. Tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Mure

Selline mure, et peenise piirkonnas on väikesed helepunased laigud ja urineerides on õrn valu. Mis võib probleem olla?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Põletik.
Soovitan ära teha hommikuse esmaskuse ja suguhaiguste uuringud.
Kõige lihtsam on seda teha noorte nõustamise süsteemis raames Ülikooli Kliinikumi meestekliinikus.
Kontaktiks ...

Loe edasi

väike peenis

tre mul sihuke mure et mul suht väike olen 18 ja vahepeal ei läe kõvaks ka

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kui mure olemas, siis külastage noorte nõustamise kabinetti.
MP

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: