mure 06.08.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

30 a mees, abielus 5 aastat ja viimasel ajal on väga tihti probleeme vahekorraga hakkama saada, tekib küll errektsioon kuid tihti kaob kohe ja rohkem saada enam ei õnnestugi, või siis tekib varajane seemnepurse nt. tehes naisele suuseksi ja naise lõppu jõudes tõimus ka seemnepurse, iseenesest ju nagu muinasjutus ühine orgasm.......See kõik on viinud suhte suhteliselt kriitilisse punkti, et enam ei ole isegi mingit isu , isegi mitte kõige väiksemat.Arvestades seda, et selle nimel ma elasingi , alustasin seksuaalelu suhteliselt vara a 14 aastaselt ja on olnud väga aktiivne, naine arvaski et see on karistus mu liiderliku mineviku eest. Mäletan ka et on ka varem juhtunud ebaõnnestumisi, kuid kellel ei oleks. 2 aastat tagasi olin deppressioonis ja ei saanud hakkama siis aitas antidepressandi kuur kõik korda , kuid praegu ei ole sellist tunnetki, et oleks deprekas, kõik on isegi väga korras.Praeguseks vist on juba tekkinud hirm järgmise vahekorra ees. Lugesin siin et kellegil sama asi aga onaneerides kõik korras,proovisin siis ka mõned korrad kõik korras errektsioon kestab ilusti ja seemnepurskeni läheb aega 20-30 minutit.Seda ka ei saa süüks panna , et naine kole , naine väga ilus teeb kindlasti paljudele 18 aastastelegi silmad ette.Ühesõnaga olen suht surnud ringis ja oma jõududega suht keeruline välja saada, äkki oskate aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline probleem. Keha vananeb tasahilju, vajalik veidi enam füüsilist ja ka vaimset stimulatsiooni. Ebaõnnestumisest tingitud psühholoogiline stress, vahel ka alateadlik, tekitab suletud ringi.
Usun, et teid saab edukalt aidata. Ühelt poolt tasuks ehk tormilisest noorusest tingitud probleemide välistamiseks ära teha eesnäärme uuringud. Teisalt saab tablettraviga tagada seksuaalelu problemideta kulgemise, mis ravib tekkinud ebakindluse. Samuti aitab tablettravikuur paremini läbi loputada ja treenida ka peenise veresooni. Tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Peenise ebapiisav jäigastumine

Tere, mure erektsiooniga, eelmängu ajal suht ok kõik, aga mingi aja möödudes kaob erektsioon ja ei saa asjaga lõpuni minna, selline mure oli 4 aastat tagasi ka eelmis naisega, aga lõpuks oli kõik ok, nüüd ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt siis mured uue seksuaalpartneriga. tähtsaim kehaline ja psühholoogiline kohanemine.
Kui ise hakkama ei saa, siis saaremaal saate pöörduda dr. Sarjase poole.
Kui tilk on igal hommikul, ...

Loe edasi

Mure

Mul on sihuke mure et suguti peale tekkisid sihukesed punased täpid ja suguti ümber läks kõik punetama peale vahekorda see on juba teine kord niimoodi aga mingi ajamöödudes ta kaob ära kas see on mingi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Suure tõenäosusega on tegemist kas partneri tupe põletiku või teie sugutrakti kroonilise põletikuga. Sageli esinevad mõlemad probleemid koos. Soovitan uuringule tulla.
Edu soovides
Margus Punab
Loe edasi

väike peenis

tre mul sihuke mure et mul suht väike olen 18 ja vahepeal ei läe kõvaks ka

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kui mure olemas, siis külastage noorte nõustamise kabinetti.
MP

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: