kukla valu orgasni ajal 29.06.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 24 aastane mees.viimasel ajal on mul peale orgasmi kuklas tugev valu.see teeb mind väga murelikuks ,kuna varem ei ole sellist asja olnud.olen elanud koos naisega 3 aastat.millega võib olla tegu?valu möödaub tavaliselt 10 minutiga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige tüüpilisemaks põhjuseks on ülepinge ja stress. Esimeses järgus võiksite korrigeerida oma elurütmi ja lisaks sellele 4-5 korda järjest 30 minutit enne seksi tarvitada tableti ibuprofeeni. Kui probleem edasi püsib, siis tasuks vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab