trenni tulemus 17.05.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

mingi aeg tagasi lugesin et peenis areneb puberteedi eas enamjaolt välja ja edasine areng toimub proportsionaalselt kehaga.mis see siis tähendab,et kui ma trenni teen ja ise kasvan kasvab ka mu peenis?ja kui see peab paika siis mis laadi trenni ma tegema peaks?jõusaali?kui siis mis lihastele ma rohkem rõhku peaksin panema?või hoopis jooksmine?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kasvamise all mõtlem ma ikka pikkuskasvu. Kaalu tõus viib teil peenise suurust visuaalselt vaid vähemaks. Rasva ülamäärasel lisandumisel kipub ka häbemeluu peale lisakiht tekkima ja peenis kipub selle sisse vahel lausa ära kaduma. Ülemääraselt lihaseid kasvatades jälle häda - peenis jääb proportsionaalselt väiksemaks.
Lõpetage ükskord see mõttetu peenise suuruse üle muretsemine!
Edu soovides
Margus Punab