Valu munas 12.04.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,

Ärkasin täna hommikul terava valu peale munas. See tekib ja kaob väikeste vahedega. Varem ei ole midagi säärast olnud. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valu munandis pole kunagi normaalne nähe. Isegi juhul, kui probleem mõne päevaga kaob tasuks konsulteerida kogenud meestearstiga ja läbida sugutrakti põletiku uuringud (vaata portaali sektsiooni tasub tead, uuringud meestele). Kui mure tänaseni püsib, siis tasuks arstivisiidini kasutada Ibuprofeeni tablette 200 mg 2 korda päevas peale sööki.
Edu soovides
Margus Punab