ejakulatsioon 27.02.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu probleem on enneaegses ejakulisatsioonis.Probleem on väiksem kui astun seksuaal vahekorda purjus peaga.Kaine peaga võib juhtuda , et lõpetan juba enne kui toimub suguti tuppe viimine.Olen 27 aastne.Ehk saate aidata, ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Interneti teel aidata ei saa, küll aga juhul kui meestearsti vastuvõtule jõuate. Probleemi korrigeerimiseks on olemas hea tablettravi. Organismi küll ümber ei ehita, kuid alkoholi saate lihtsama ja ohutuma vahendi vastu välja vahetada küll.
Edu soovides
Margus Punab