kas veel on mingi võimalus üldse 25.01.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 27 aastane meesterahvas ja minu probleem seisneb selles, et olen masturbeerinud usutavasti liiga kaua ja liiga palju(nimelt mingi kindel 12 aastat) mul on kaks last kuid naine, kellega elan pole minult kunagi rahuldust saanud(oleme elanud 6 aastat koos) ma tean, et naisele on see suur löök, kuid ka tema seksisoov pole just suur olnud (nii kord kahe kuu jooksul) aga minul koguaeg seksi mõtted peas ja tänu sellele et mitte naist petta olen ise asja käsitsi ära ajanud. Vahel oli see nii paar kolm korda päevas aga nüüd nii paar korda nädalas ja ka siis lõpetan ma mega kiiresti. Kui aga astun naisega vahekorda saan ma vaid erutuda ja pruugib naine mind vaid puutuda siis mul juba kõik...kui aga ma mõnikord suudan ka end naise sisse saada siis piisab kolmest neljast liigutusest ja jälle kõik. Nüüdseks siis kahjuks meil lahkumineku tee jalgeall, kuid mina usun, et see selle sama jama pärast ja see ju loomulk kah ju, sest kaua see naine ikka kannatab. Mina aga olen alati kartnud miskit ette võtta, kuid nyyd kui on juba hilja miskit päästa tahaks teada, kas on üldse reaalne, et minusugune ka veel kunagi mingi raviga korda saab. Muidugi on olnud paar juhust, kui ma joogisena olen saanud isegi mingi kümme minutit vastu pidada, kuid ikka lõpetan enne, kui naine.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline eesti mees, kes muret teadvustab alles siis kui katastroof käes. Siin kirjas on niivõrd palju eksiarvamusi ja probleeme, et soovitaksin soojalt kiiresti konsulteerida hea seksoloogi või seksuaalsuunal spetsialiseerunud meestearstiga (Meestekliinikus dr. Olev Poolamets). Varane seemnepurse on ravimite tarvitamisega korrigeeritav. Seksuaalelu kvaliteet ei sõltu siiski enamasti vahekorra pikkusest vaid hoopis rohkem suhtumisest, omavahelistest suhetest ja eelmängu kvaliteedist.
Edu soovides
Margus Punab