Kas tegemist võib olla vähiga ? 10.01.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Avastasin täna, et peenisest 1cm ülespoole oleks nahall nagu selline imelik tükk. Alguses puudutades tunda ei andnud, kuid kui pigistasin, siis nüüd katsudes annab natuke tunda. See "tükk" on umbes 3-5mm. Seda nähes oli mul küll esimene mõte peas, et vähk.

Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma peale vaatamata siin tarka nõu anda ei saa. Võimalik, et tegemist on umbunud lümfisoonega, võimalik et nahanääpsu põletik. Kui probleem tänaseni püsib, soovitan meestearsti vastuvõtule tulla.
Edu
Margus Punab