öine põiepidamatus 29.11.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen noor 19 aastane mees, on korduvalt tekkinud probleeme põiepidamatusega, kui olen tarvitanud alkoholi ja on tekkinud mõni tugev emotsioon. See ei juhtu iga kord, vaid just siis kui olen kas vihastanud või rõõmustanud tugevalt enne magama jäämist.Olen küsinud nõu, aga on arvatud, et see on närvidest ja ei ole osatud aidata. Tean, et lihtsaim lahendus oleks mitte alkoholi tarvitada, aga sooviks teada, kas oleks seda probleemi võimalik ka muud moodi lahendada???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema. Korralikuks vastamiseks peaks teie loost ning haiguse tekkest ja avaldusmist märksa rohkem teadma. Kindlasti tasuks ikkagi probleemi põhjust otsida. Mõni nendest on ravitav, mõni mitte. Kõige lihtsama lahenduse olete aga juba kirja pannud.
Edu soovides
Margus Punab