Peenise kõverdumine 05.09.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Aasta eest oli kõik korras, aga siis hakkas peenis kõverduma ühele küljele, ning nüüd ka munandid. Segab juba igapäva elu. Kas ainus lahendus on operatsioon?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin tarka nõu anda ei saa. Operatsiooni on vaja, kui muutus pärsib olulisel määral sekuaalelu. Siiski alustame alati tablettraviga ja kui see ei aita, siis liigume järk-järgult keerulisemate ravimeetodite poole.

Edu soovides
Margus Punab