valu urineerimise alguses 25.08.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

2 päeva tagasi olin vahekorras uue partneriga. Usaldasime teineteist täielikult. Nüüd aga urineerimise alguses on korraks valu ja siis urineerimise käigus ja lõpus kõik korras. Väliselt on kõik ok.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valu kusemisel võib olla tingitud nii paljudest eri teguritest, alates ajast peale seemnepurset, milla kusele läksite ja asendist mida kasutatakse, et ei hakka siin kõike üles lugema. Kui probleem jäi ühkordseks, siis unustage see. Kui mingid muutused on püsima jäänud, siis tasuks ikkagi nii suguhaiguste uuringud, kui ka sperma test eesnäärme põletiku suhtes ära teha.
Edu soovides
Margus Punab