Sperma hulk 14.08.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus,et kas sperma hulk sõltub vahekorra tihedusest.Mida tihedamini vahekorras ollakse, seda väiksem on sperma hulk ja mida harvemini vahekorras ollakse seda rohkem on spermat?Või puudub konkreetne seos.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olete asjast täitsa õigesti aru saanud. Kui vahekordade sagedus ületab teie lisasugunäärmete sekreeedi tootmise võimekuse, siis sperma maht väheneb. Pika vahe puhul tõuseb maht teatud piirini ja kui depood (lisasugunäärmed) saavad liiast täis toimub iseeneslik öine seemnepurse.
Edu soovides
Margus Punab