ei kesta 29.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24 aastane mees. Mure siis selles, et vahekord naisega ei kesta kohe üldse. vahepeal piisab ainult sellest kui minut aega vahekorras ola ja mina juba saan orgasmi. Samas aastaid tagasi ei olnud mingeid probleeme. Praegugi on nii et vahest arva kestab vahekord normaalselt. milles võib seisneda minu probleem ja mida teha.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seemnepurske tekke kiirus on väga individuaalne. Eesti meestel on keskmine näitaja 3-4 minuti juures. Varase seemnepurske kõige sagedasemaks põhjuseks on närvitüübi eripära - lihtsalt bioloogilised refleksid, nende hulgas ka seemnepurse, toimuvad kiiremini. Kuna kirjeldate, et varem oli asi teistmoodi, siis tuleb põhjuseid otsida mujalt. Sageduselt järgmiseks põhjuseks võib olla, et olete endale leidnud uue ja väga stimuleeriva partneri. Kui asi pole seotud partnerivahetusega, siis tuleks hakata vaatama meditsiiniliste põhjuste poole: sugutrakti põletik, meessuguhormoonide langus, algav erektsioonihäire või lihtsalt ületöötamine.
Kokkuvõtteks: tuleb leida põhjused ja kindlasti saab teid aidata. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab