antidepressantide kasutamine eostamisel 07.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Selline küsimus, et kas antidepressantide kasutamine lapse eostamisel mehe poolt, võib hiljem mõjuda negatiivselt lapse tervisele ning samuti kas antidepressantide kasutamine pärsib mehe viljakust?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olemasolev informatsiooni alusel antidepressantide kasutamine lapsele negatiivset mõju ei oma. Ei mõjuta ka otseselt mehe viljakust, küll aga võivad vähendada seksuaalset huvi ja muuta seemnepurske kvaliteeti.
Edu soovides
Margus Punab