meeste munandid 06.02.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu elukaaslase munandid on kaetud kõvade mügarikkudega, osad on nagu valkjad, kuid mädapunnid need ei ole.Millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Raske on sellele küsimusele ilma läbivaatuseta vastata. Infot annate ka vaid jao pärast. Kui mügarikud on väikesed (alla poole sentimeetri), siis on suurima tõenäosusega tegemist loomuliku munandi naha eripäraga. Kui need on suuremad, siis on enamasti põhjuseks umbunud rasunäärmed. Kui probleem häirib, siis tasuks ikka vastuvõtule tulla!
Edu soovides
Margus Punab