Punetav peenise pea 21.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20a mees. Mul on probleem. Nimelt peenise pea punetab ja on valulik. Olen käinud arsti vastuvõtul ja arst kirjutas ka rohtu välja. Nimelt oli diagnoosiks ka herpeseline viirus. Olen rohtu võtnud ja salviga määrinud, aga need ei ole aidanud. Äkki oskate teie mingisugust rohtu soovitada?
Tänud!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Herpes ei anna peenise pea üldist punetust. Suure tõenäosusega on tegemist kas seenest või bakteritest põhjustatud eesnaha põletikuga. Soovitan külastada meestekliinikut. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.