põis jm. 17.10.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere austatud Dr Punab

Olen 15 poiss ja mul on võibolla põiega mingi häda (vahel juhtub, et tilgub). Küsimus selles, et kas selline asi võib kuidagi mõjutada kasvamishormoone, sperma kvaliteeti?

Palun vastake. Ma elan maal ja ma ei saa tõesti kuskilt selle kohta mingit vastust. Kui saaksin siis teaksin mida edasi teha selle probleemiga.

Austavalt,

L

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Palun täpsusta millal ja mis tingimustel tilgub. Kas tegemist on kusega või on hoopis paksem materjal, mis võiks viidata põletikule. Siiski soovitan konsulteerida arstiga. Kui ei õnnestu tulla linna vastuvõtule, siis kindlasti saate esmase abi ja soovituse edaspidiseks ka oma perearstilt.

Edu soovides

Margus Punab