kas kubema kasvaja 11.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,mul on mure,et üks munand läheb vahel suureks ja kõvaks ning peenise kõrval just vasakul pool oleks nagu paistetus aga ei puneta on lihtsalt kõvem kui teine pool.Päevas ja öösel juhtub seda ikka mittu korda.Tänades ette 24a. inimene.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga kahtlane lugu. Selget põhjust ei oska kirja alusel küll pakkuda. Kindlasti vajab see probleem aga korralikke uuringuid ja põhjuse väljaselgitamist. Soovitan vastuvõtule tulla.