Punased punnid 17.10.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul on selline mure, et mu peenisele tekkisid väikesed punased punnid, mis eritavad valgekat vedelikku ja on hakanud ka sügelema. Elan Pärnus kuhu peaksin abisaamiseks pöörduma, ka mu elukaaslane tunneb ennast imelikult.

Ette tänades,

Andre

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on eesnahaa põletikuga. Põhjust ilma nägemata ja analüüse tegemata öelda ei saa. Kui nähud tekkisid peale vahekorda võiks eeldada kandidoosi või tupe mikroobide tasakaalu häirest tingitud põletikku.

Juhul kui nähud püsivad ka vastuse saamise hetkel, soovitan tulla vastuvõtule teile sobivasse kliinikusse (info põhilehel), muidu piisab naise uuringutet ja ravist.

Edu soovides

Margus Punab