punetised peenise otsal 27.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ole hea doktor ja vasta mu küsimusele.
Olen 18 aastane noormees ja mu peenise otsal ehk kabjal on punased täis ja lõhkab väga halvasti ja sügeleb ka veel.
Siis on mul vist see nahk seal peal välja veninud, st. et enne kui see eesnahk maha tõmmata siis ei tulnud see nii kaugele kui pragu.
Ja veel vaevab mind see et ei suuda kunagi seksida rohkem kui 2 minutit ja mu partner on pahane kuna ei saa sexist midagi.
Oskate aidata?

Ette tänades Anonüümne noormes probleemiga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist eesnaha põletikuga. Vaata ka mõni vastus tagasi. Vahekorra pikkus on üsna eesti keskmine. Soovitan pöörduda lähimasse noorte nõustamise kabinetti.
Edu soovides
Margus Punab