Suguhaiguse kontrollimine. 17.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Uurisin foorumeid jms., kuid ei leidnud endale vastust.
Teema on lihtne, kas Tallinnas on kohta, kus lasta ennast kontrollida profülaktika mõttes suguhaiguse mitte olemasolu kohta?
Milline see kontroll välja näeb (kaua)?, mis selleks tegema peab?
Kas peab kohapeale tulema, siis mis aegadel miski asutus lahti on?
Kui on mingi kindel kontrolli meetod, siis kui palju see maksta võib mulle, kui haigekassat omavale patsiendile?
Või saab seda asja ka oma perearstiga ajada, suunab kuhugi vms.?

Ette tänades,
R.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Uuringuid saate teha Meestekliinikus. Täpsem info portaali sektsioonis tasub teada / uuringud meestele ja suguhaiguste diagnostika.
Kõigi terviseprobleemidega saate esmase nõu saamiseks pöörduda ka perearsti poole.
Edu soovides
Margus Punab