eesnäärmepõletik? (2) 27.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!
Vastasite mu eelmisele küsimusele (19-09-2005) järgmiselt:
"Eritus kusitist viitab võimalikule suguhaigusele.
Antud juhul oleks parim sisse võtta esmalt doksotsükliin (NB! tühja kõhuga) ja seejärel teha 10 päevane ibuprofeeni ravikuur järgi."

Äkki oskaksite ka öelda, kui palju ja kui tihti peaksin neid ravimeid võtma (kas võtan kõik doksotsükliini ära ja kui tihti, kui palju ibuprofeeni päevas (10-päevase ravikuuri puhul))?

Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemad ravimid kaks korda päevas 10 päeva. Esimesena doxo. Ibuprofeeni 200 mg 2 korda päevas.
Edu soovides
Margus Punab