sperma proovi andmine 25.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

minul selline küsimus et kas spermaproovi peab just seal andma või saab ka kodus teha olen lugenud et pidi saama aga kohe vaja ära viia ise elan Tartust 40 km kaugusel aga äkki on ikkagi võimalik et enne arstile minekut teha ja siis viia ei usu et seal privaatruumis hakkama saan ette tänades üks õnnetu

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib teha ka kodus. Tartus peate selleks kokku leppima meie kabinetiõega tel. 7319323. Kasutada võib vaid meie käest saadud analüüsi kogumistopsi ja materjal peab laborisse jõudma hiljemalt 40 minutiga ja hoituna kehatemperatuuril.
Edu soovides
Margus Punab