veresisaldus spermas 16.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen37 aastane mees. Märkasin verd (kiudjad moodustised) spermas. Mingeid vaevusi ega valulikkust pole tundnud. Kui ehk vaevalt tajutav pakitsus munandites. Millega võib olla tegu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemad kirjeldattud nähtudest viitavad sugutrakti alaägedale põletikule. Soovitan vastuvõtule tulla. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab