Villid sugutil 12.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Abikaasal ilmusid sugutipeale ja eesnaha alusele nahale pisikesed punased villid, pärast lõhkemist koorub villi kohalt nahk maha. Lugesin eelnevate sama probleemi vastuste alt, et nähtust võib põhjustada seen. Kuna ma kahtlustan endal tupeseene avaldumist, siis kas nimetatud probleem võib olla tingitud tupeseene mõjust mehele? Kui jah, siis kas lisaks enda ravile peab ka mees mingit ravi saama?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib tõesti tegemist olla seenega. Meestel on vastav haigus pea alati saadud sugulisel teel seenpõletikuga partnerilt. Kindlasti peaks ravima ka meest.
Edu soovides
Margus Punab