kandidoos 01.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui naispartneril avastati kandidoos, siis kas mehel tuleks samuti meestearsti külastada ja ennast kontrollida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on tegemist esmakordse kandidoosi ägenemisega, siis partneri uuriguid/ravi enamasti vaja ei ole. Korduvate põletike puhul on haiguse kulgemisse sageli kaasataud, vahel suisa põhjusena, ka meespartner.
Edu soovides
Margus Punab