Mihkel 26.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

peale vahekorda tekkisid sugutile väikesed punased täpid/punnid, mis veidi sügelevad vaheluduva eduga, milles asi? kasutasin kyll kondoomi, aga seda ainult sugiti tuppe viimisel, muul ajal mitte, mis võib põhjuseks olla, kas see annab järele võib peab arsti juurde minema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui tänaseks järgi pole andnud, siis soovitan kas meestearsti või perearsti külastada. Enne visiiti soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab