Kuivanud sperma suguti luku all 16.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba paar aastat olnud probleem, kus hoolimata korralikust hügieenist (iga hommik seebiga ja ka pärast vahekorda voolava veega pestes), eritub mingi aeg hiljem veel spermat, mis siis ära kuivab. On lausa tekinud kõvad tükid, mis vahekorra ajal suguti nahka haavad teevad. Olen proovinud sugutit leotada kummeli teega. Kas on olemas vahendeid, mis aitaksid suguti kuivanud spermast vabastada - lihtne pesu (k.a. vannis leotamine ja saunaskäik) ei aita.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ei ole kindlasti kuivanud spermaga. Ilmselt on partneril siiski mingi tupe põletik, mis tekitab teil eesnaha põletiku. Soovitan vastuvõtule tulla. Enne visiiti tasub tutvuda ka portaali sektsiooniga Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus punab