Vastupidavus 25.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus ongi selline, või tegelikult probleem, kui hakkan naisega seksima, siis aitab paarist minutist et orgasmini jõuda ei saa naist rahuldada nii lühikese aja jooksul, sellest tekkis probleem. Kas on mingid meetodid et vastupidavus kasvaks ja võiksin end kontrolli all hoida?
Ette tänades.
Peeter.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meetodid on olemas. Soovitan meestearsti külastada. Siiski, vaevalt et vaid vahekorra pikkusele rõhudes suudate oma naisele seksuaalselt midagi senisest enamat pakkuda.
Edu soovides
Margus Punab