Sooviks tulla vastuvõtule 23.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviks tulle teie vastuvõtule. Kuid olen proovinud helistada numbril, mis teie kirjelduses kirjas on, kuid keegi vastu ei võta. Mis aegadel ennast registreerida saab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleeme võis olla vaid Tallinnas. Praeguseks on ka seal personal kahekordistunud ja probleemid lahendunud. Siiski soovitan helistada kella 11-13 ja 14-17 vahel.
Edu soovides
Margus Punab