Kuidas taastada suguelu 16.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen eluaegne meremees. Vanus 59 aastat. Viimased 10 aastat ei ole oma elukaaslasega seksinud - ei tõusnud tema peale enam. Tegelesin onanismiga 1-2 korda nädalas nii alates 18 eluaastast kui merd hakkasin sõitma. Viimasel 10 aastal puudus ka huvi partneri vahetuse kohta. Arvasin et minu aeg on läbi, kuid nüüd leidsin väga sobiva partneri kellega on väga hea igakülgne kontakt. Aga ei taha kuidagi õnnestuda normaalne akt. 18 aastat tagasi ravisin ka eesnäärme põletikku aga ilmselt kesiste tulemustega, mille kirjutasin vanuse arvele. Olin sellal abielus aga see ainult halvendas asja, siis pidasin teatud aega 2- e armukest ja olime rahul. Aga nüüd tahaks end veel mehena tunda. Olen ka kõva suitsumees. Mida teha ja kas/kuidas abi saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, et saate kenasti abi erektsioonihäire tablettravist. Kas just asja päris normi tagasi saab on küsitav, kuid täisväärtuslikku seksuaalelu saate kindlasti veel pikalt nautida.
Edu soovides
Margus Punab