26 A NOORMEES 11.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

on selline imelik, ebamugav tunne suguti pea juures juba ca kuu, nagu nati kipitaks, kiheleks (nagu oleks nati vietnaami salvi peale läinud) - raske kirjeldada. Vahel tunne kaob, siis jälle tekib ebamugavus tuńne ja urineerimise vajadus on tihedamaks muutunud. Mõnikord ei saagi täpselt aru kus see tunne on, kas põie, suguti või päraku piirkonnas. Konkreetset valu ei olegi, rohkem ebamugavus või midagi taolist.
Segane jutt, aga kuidas käituda, kelle juurde pöörduda, millega võiks tegu olla?

Lugupidamisega ja ette tänades

Riho

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selleiste ebamääraste vaevuste põhjuseks on enamasti sugutrakti krooniline põletik. Probleemiga tegelevad meestearstid. Enne vastuvõtule tulekut tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab