Kitsas eesnahk - ei taha enam op.-ile 04.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 25 aastane noormees. Hetkel ei ole veel probleemiks impotentsus, ega erektsioonihäired, vaid tulevikku vaadates esitan küsimuse.
Minul on praegu probleemiks kitsas eesnahk ja pitsitus erektsioonil. Olen nüüd käinud kahel arstil ja mõlemad on soovitanud operatsioonile minna, põhimõtteliselt ümberlõikus. Olin ennem sellega päri, aga hakates täna sellekohta netist materiali otsima avastasin, et nii paljud on selle vastu ja räägivad, et ümberlõigatud mehel on palju väiksem seksuaalne diapasoon(mõtlen et naidungu suurus/laius väiksem või nii) või kuidas õelda ja tundlikus väheneb jne. Seega kardan et millalgi võib tekkida raskusi üldse orgasmi saamisega vanemas eas. Opini on jäänud kolm nädalat. Ehk annab veel tulemust venitamine? Sest praktiliselt pikaajalist venitust ma ei ole proovinud. oleks mingeid salve jne, mis sellel aitaksid? Eks pean ka arstiga veel rääkima. Mis on teie arvamus?
Tänan!
T

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti tasub arstiga enne oppi rääkida. Ilma teie eesnaha täpset seisu teadmata siin soovitusi anda ei saa.
Edu soovides
Margus Punab