piinlik küsimus 18.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 14 a. poiss. mul on vistrikud vist peenisel. vähemalt mingid sellised punnid ja ma ei tea mida teha kas te annaksite nõu. kuigi ma käin pea iga päev dušši all.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui need ´vistrikud` kulgevad peenise pea tagaserva mööda, siis on tegemist täiesti normaalse muutusega mehel. Kui rahu ei anna, siis võite konsulteerida elukohajärgses noorte nõustamise kabinetis.
Edu soovides
Margus Punab