nibud 16.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,selline küsimus,et olen 22 a. mees. Ja nibud oleks mul nagu veidi õhku täis(punnitavad välja poole) nagu naisel.On sellisest asjast võimalik lahti saada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist individuaalse eripäraga. Kuna mõnikord on põhjuseks naissuguhormoonide liig organismis, siis tasuks igaks juhuks ehk määrata mees- ja naissuguhormoonide tasakaal organismis.
Edu soovides
Margus Punab