SUUR MURE 16.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma ei tea mida teha,mull ei lähe kõvaks kõik on ok,erutus on hea,kõik nägu oleks hea.ise olen 37.aastane.ma tahan et ta taastuks nagu enne.mida ma peks tegema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti on teid võimalik aidata. Tuleb teha korralikud uuringud selgitamaks välja häire tekke põhjused. Samaaegselt uuringutega saab juba alustada ravi tablettidega. Tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab