TABLETID 10.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas sekspoodides müüdavad POTENCY tabletid on soovitav kasutada, kui esinevad aeg-ajalt erektsiooni häired? Kas need on tunduvalt nõrgemad kui VIAGRA? Kas soovitate neid tarvitada. Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olen neist tablettidest tõesti kuulnud. Viagra ja ka uuemate ravimite najal tahavad oma osa võtta ka loodustoodete müüjad. Kindlasti ei ole sellised tabletid Viagraga võrreldava toimega.
Erektsioonihäire on eriti noorematele ja keskelalistele meestele signaal, et kehas on midagi korrast ära. Soovitaksin algavate häirete juhul kindlasti enne ravite peale minekut (meeste)arstiga nõu pidada.
Edu soovides
Margus Punab