munandivähk 08.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

mul on parem munad juba aastaid suurem olnud kuidpraegu on probleem et munand on kõva nagu kivi ja jube valulik vajutades isegi õrnalt.avastasin ettipus on nagu väike muna ja seda katsudes lööb tohutu valu,millega siis tegu kas põletik või tõsisemat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemad variandid, nii põletik kui ka kasvaja on küllalt tõsised. Soovitan kibekiiresti perearsti või meestearsti juurde aja panna. Kui kaasub ka palavik, siis peaks suisa erakorralise meditsiini vastuvõttu minema.
Venitada nende haigustega ei tohi!!!
Edu soovides
Margus Punab